Najchętniej oglądane gry na YouTube w Polsce. Jest niespodzianka!

Najchętniej oglądane gry na YouTube w Polsce. Jest niespodzianka!

Raz na jakiś czas, YouTube udostępnia szczegółowe dane dotyczące statystyk wideo umieszczanych na ich portalu. Ostatnio, przedstawił ciekawą listę dotyczącą najchętniej oglądanych gier w danym kraju. Jak to wszystko wygląda?


YouTube Gaming postanowił opublikować listę 25 państw, w której zestawił 15 najpopularniejszych tytułów gier. Przy danym kraju na zielono zaznaczył grę, która znajduje się w 25 najchętniej oglądanych produkcji na tym portalu. W Polsce są to takie tytuły jak: Minecraft, GTA V, Pokemon GO, FNAF, LoL, Garry's Mod czy CS:GO. Zabrakło za to następujących produkcji: Clash of Clans, Happy Wheel oraz Clash Royale. Pełna lista znajduje się poniżej:
gry_polska_youtube Źródło: YouTube Trends Blogspot

Kolejnym ciekawym zestawieniem jest lista kilku gier, które wyróżniają się w danym państwie na tle innych. Tu doczekaliśmy się niespodzianki, bowiem w Polsce jest to... Farming Simulator. Jak widać, bogata kultura rolnictwa w naszym kraju robi swoje nawet na YouTube.
gry_polska_wyroznienie Źródło: YouTube Trends Blogspot

A Wy, jakie gry najchętniej oglądacie na YouTube? Spodziewaliście się takiego sukcesu tego symulatora u nas w kraju? Piszcie w komentarzach!


 

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.