Kanał Na Gałęzi startuje z profilem na Patronite!

Kanał Na Gałęzi startuje z profilem na Patronite!

Już jakiś czas temu serwis Patronite dał się poznać w sieci jako naprawdę pomocna platforma dla twórców internetowych. Do grona osób, których można wesprzeć finansowo dołączył Marcin Łukański, twórca kanału Na Gałęziktóry zdecydował się zasięgnąć pomocy u widzów w rozwoju swojego kanału.


Marcina Łukańskiego wielu z nas może kojarzyć np. z portalu TVGRYpl, gdzie niegdyś wraz z m.in. Krzysztofem Gonciarzem tworzył pewne podwaliny ku temu jak obecnie największy kanał publicystyczny o grach wygląda w tej chwili. Z czasem przeniósł się na własny kanał, Na Gałęzi,  gdzie zaczął poruszać tematykę filmową z naciskiem na jej techniczną warstwę. Jako operator i montażysta posiada w tej kwestii ogromną wiedzę, tym bardziej jego filmy trzymają naprawdę wysoki poziom. Na kanale tym zebrał na chwilę obecną ponad 175 tysięcy stałych widzów, a przy tym jego filmy zostały wyświetlone już niespełna 20 milionów razy. Dziś twórca ogłosił kolejny krok milowy w historii kanału - otwarcie możliwości wspierania go przez widzów dzięki popularnemu Patronite'owi.W specjalnym filmie Marcin mówi m.in. co miałaby przynieść taka współpraca i forma wsparcia:
Chciałbym uczynić z tego miejsca najlepsze w Polsce, a potencjalnie najlepsze na świecie źródło kinematograficznej, techniczno-operatorskiej wiedzy o filmach. Miejsce w którym każdy z was mógłby przyjść, wklepać swój ulubiony film w wyszukiwarce i zobaczyć ten film rozłożony na czynniki pierwsze.

W planach jest także większa interakcja z widzami, czyli m.in. utworzenie specjalnej grupy na Facebooku, na której zainteresowani patroni będą mogli dyskutować na nurtujące ich tematy.Profil Na Gałęzi na Patronite możecie znaleźć pod tym linkiem. Marcinowi życzymy oczywiście jak największego sukcesu, bo bez wątpienia swoją pracą i zaangażowaniem z pewnością sobie na to zasłużył.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.