Muzyka z vlogów Krzysztofa Gonciarza - znamy wszystkich wykonawców!

Muzyka z vlogów Krzysztofa Gonciarza - znamy wszystkich wykonawców!

Pytania dotyczące utworów, które usłyszeć można w daily vlogach Krzysztofa Gonciarza, stały się nieodłącznym aspektem każdego tego typu materiału na kanale twórcy. Spotkaliśmy się z wieloma przypuszczeniami w komentarzach pod owymi filmami, jak również sam Krzysztof dostawał mnóstwo prywatnych wiadomości. Ta wielka niewiadoma dla widzów  została już jednak wyjaśniona. Dzisiaj na fanpagu internetowego twórcy pojawił się taki oto post.Począwszy od dzisiejszego dnia, każdy utwór, który pojawi się w odcinku daily vloga, będzie można odnaleźć na oficjalnym profilu Krysztofa w serwisie SoundCloud. Nie zabraknie w tym wszystkim także udziału osoby, którą doskonale znamy z kanału TheUwagaPies, czyli producenta BaQ, któremu przypadła rola admina. Już teraz możemy znaleźć tam muzykę, której od dawna szukaliśmy z małym prawdopodobieństwem powodzenia. Dla fanów soundtracku z codziennych materiałów kręconych nie tylko w Japonii, jest to miejsce wielu nowych muzycznych odkryć, ale również możliwości ponownego posłuchania utworów, które najbardziej przykuły uwagę i zapadły w pamięć.


Krzysztof Gonciarz Soundcloud
Krzysztof Gonciarz, w swoim wpisie, zachęcił widzów do zagłębienia się w jego profil na SoundCloudzie i szczerze możemy powiedzieć, że warto to zrobić. Wystarczy poświęcić godzinę czasu, żeby zostać dosłownie zahipnotyzowanym dźwiękami, które jesteśmy w stanie tam znaleźć. Jest to w większości muzyka specyficzna, nietypowa, ale na pewno nie ograniczająca się do jednego gatunku. Utwory spokojne, bardziej dynamiczne, czy też w pewnym stopiu psychodeliczne, mogą idealnie wkomponować się w nasze codzienne funkcjonowanie lub różne, często rozbieżne, stany emocjonalne. Trudno powiedzieć, czy są to brzmienia, w których dosłownie każdy znjadzie coś dla siebie, ale dla widzów kanału Krzysztofa, umieszczenie całej muzyki z daily vlogów w jednym miejscu, jest pomysłem wręcz idealnym.


A czy Wy jesteście fanami tego soundtracku? Może macie już swoje ulubione tytuły? Śmiało chwalcie się nimi w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl