Przejażdżka Mustangiem z reZigiuszem na aukcji charytatywnej!

Przejażdżka Mustangiem z reZigiuszem na aukcji charytatywnej!

Dwa tygodnie temu informowaliśmy was, że Rafał Sonik wraz z reZigiuszem, zaangażowali się w pomoc na rzecz chorego na rdzeniowy zanik mięśni Patrysia. Teraz YouTuber postanowił dołożyć coś od siebie, organizując charytatywną aukcję.


Patryk Radwański, którego od kilku tygodni dotyczy wspomniana zbiórka, urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną. Rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) odbiera młodemu chłopakowi wszelkie siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania. Jedyną szansą jest terapia genowa w USA, która zatrzymuje postęp choroby i stopniowo przywraca utracone funkcje ruchowe. Taka terapia wiąże się jednak z ogromnym kosztem, wynoszącym blisko 10 milionów złotych.

Od tego czasu, tysiące osób postanowiły pomóc wpłacając nawet symboliczną złotówkę w serwisie Siepomaga.pl na rzecz chłopca. Na Facebooku powstała natomiast krupa "Licytacje dla PatRysia", na której znajdziemy tytułową aukcję. Przedmiotem licytacji jest godzina jazdy żółtym Mustangiem GT 5.0 V8 wraz z reZigiuszem po Wrocławiu. 


Przejazd potrwa godzinę w terminie, który zostanie ustalony ze zwycięzcą aukcji. Koniec licytacji nastąpi 9. lutego o godzinie 21:00. W momencie pisania tego artykułu, najwyższa zadeklarowana kwota opiewa na 3333 złote! Zachęcamy do rozważnego i odpowiedzialnego podbijania licytacji.KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO CHARYTATYWNEJ AUKCJI!


Jeśli jednak myślisz o osobnym wsparciu dla Patryka bez udziału w licytacji, zachęcamy do przekazania nawet symbolicznej złotówki poprzez zbiórkę w serwisie Siepomaga.pl. Przejdziesz do niej klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.