Multi z kolejnymi zmianami na kanale!

Multi z kolejnymi zmianami na kanale!

Young Multi cały czas pracuje na swój nowy wizerunek i podejmuje kolejne odważne kroki dotyczące swojej dalszej kariery. Z jego kanału na YouTube zniknęły właśnie praktycznie wszystkie filmy dotyczące tego, czym zajmował się wcześniej.


O tym, że Young Multi zrywa z łatką YouTubera, zajmującego się grami pisaliśmy już wielokrotnie. Swego rodzaju pożegnanie mogliśmy zobaczyć już w lipcu, kiedy to na jednym z filmów w symboliczny sposób odciął się od swojej twórczości i wraz z idącą w parze zmianą wizerunku, ogłosił swoje plany na przyszłość. Dziś, kilka miesięcy po tym wydarzeniu, kiedy wielu ludzi poznało już "nowego Multiego", Michał zdecydował się na kolejny odważny krok. Z jego kanału zniknęły praktycznie wszystkie stare filmy, a zostały jedynie te, nawiązujące do jego aktualnej działalności. Jak sam napisał na swojej grupie:
[Filmy] Dałem na prywatne, bo sprawdzając statystyki bardzo duży procent subskrypcji pochodził z filmów z gier, a nie chce żeby ludzie subskrybowali kanał dla gier i później się rozczarowywali, że takich filmów nie ma. Może zrobię na niepublik i stworzę playlistę, żeby można było te filmy oglądać.

Warto zauważyć, że jest to naprawdę odpowiedzialna decyzja twórcy, który chce być ze swoimi odbiorcami najzwyczajniej fair. Niewielu zdecydowałoby się na taki krok, mając na uwadze, że filmy dalej generowały nowe subskrypcje i wyświetlenia. Z drugiej strony kanał Michała i tak rozwija się naprawdę dobrze. Nie tak dawno informowaliśmy o awansie Multiego do TOP 10 największych twórców w Polsce, a niewykluczone, że z czasem będzie jeszcze wyżej. W końcu tak naprawdę jego kariera muzyczna dopiero nabiera tempa i jeszcze wiele dobrego może się wydarzyć.Odwagi Michałowi nie brakuje, dlatego życzymy mu szczęścia oraz samych sukcesów, czymkolwiek będzie się zajmował!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.