Multi z własną wytwórnią muzyczną!

Multi z własną wytwórnią muzyczną!

Premiera płyty Multiego zbliża się wielkimi krokami - nic więc dziwnego, że jest o niej coraz głośniej w sieci. Przy okazji tego wydarzenia warto wiedzieć, że Michał postanowił podnieść samemu sobie poprzeczkę i zamiast angażować różne wytwórnie muzyczne... postanowił założyć własną.


"Nowa Fala" to debiutancki projekt muzyczny tytułowego twórcy, o którego zrealizowaniu myślał od dobrych kilku lat. O samej płycie mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu, lecz o szczegółach tego przedsięwzięcia informowani jesteśmy od niedawna - dopiero kilka dni temu twórca upublicznił okładkę projektu oraz podał datę jego premiery.Co jednak ciekawsze, Michał podniósł sobie poprzeczkę nie angażując żadnych wytwórni muzycznych w powstawanie płyty. Chciał, aby to było jego dzieło od A do Z - dlatego też założył własną. Young Family Label, bo tak właśnie się nazywa, to projekt za który w pełni odpowiada twórca. Dlaczego takie a nie inne posunięcie? Multi chciał przede wszystkim, aby krążek był taki, jaki sobie wymarzył - z autorską okładką, bitami oraz innymi rzeczami, których wizję mogłyby zaburzyć osoby trzecie.Michał z racji zbliżającej się premiery płyty postanowił nagrać specjalny materiał, w którym przytacza najistotniejsze fakty dotyczące tego projektu. Poinformował w nim między innymi o starcie sprzedaży przedpremierowej - ta nastąpi wraz z premierą klipu Kim Ty Jesteś 3 listopada o godzinie 18:00. Na samym początku będzie dostępna limitowana ilość specjalnych wydań krążka z jednym dodatkowym utworem, o którym niestety nie wiemy zupełnie nic. Gdy ta edycja się wyprzeda, będzie można nabyć tylko zwykłą opcję z 19 trackami. Koszt to 39,99 zł. Wszystkie egzemplarze będą podpisane oraz zaopatrzone w różne bonusy. O szczegółach możecie posłuchać poniżej:Oficjalna premiera "Nowej Fali" nastąpi 1.12.2017, kiedy to nabyć będziemy mogli ją w różnych sklepach stacjonarnych. Sam projekt jest też dowodem na to, że krytyka "profesjonalnych" raperów wobec YouTuberów próbujących się w tym fachu nie wpływa na ich cele oraz marzenia.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.