Ogromne wsparcie dla Multiego! YouTuber wyjaśnia co dalej

Ogromne wsparcie dla Multiego! YouTuber wyjaśnia co dalej

W piątek internet obiegła informacja o wypadku Multiego. Była ona rzecz jasna prawdziwa, o czym informował sam YouTuber. Społeczność zareagowała w różny sposób, jedni podeszli do tego na poważnie, inni humorystycznie, a jeszcze inni... obrażali. Na pochwałę zasługuje jednak ogromna ilość słów wsparcia dla Michała, która w trudnej sytuacji na pewno wiele mu dała.


Wypadek Multiego miał miejsce w woj. opolskim w godzinach porannych w ostatni piątek. Według ustaleń policji, raper zasłabł za kierownicą przez co zjechał na przeciwległy pas, uderzając bokiem w sporych gabarytów pojazd. Więcej o samym wypadku przeczytacie klikając tutaj.

Setki osób od razu postanowiły wesprzeć Michała. Wśród nich znajdują się znane osobistości. Powrotu do zdrowia życzył m.in. Gargamel, DJ Remo czy Bedoes, który o wypadku jego bliskiego znajomego - Multiego, poinformował na InstaStory.Sytuację opisał także BOXDEL na wczorajszym streamie. Poinformował na nim co wie na temat wypadku oraz wspomniał, że zdecydowanie nie pochwala niektórych komentarzy. Mówiąc o osobach, które je piszą, powiedział:  "Trzeba być naprawdę po******** człowiekiem. Najczęściej są to facebookowe Przemki28 , co na profilowym mają fotę z traktorem".

Ogromne wsparcie widoczne było także na zamkniętej grupie Multiego. Oprócz setek komentarzy życzących Michałowi powrotu do zdrowia, pojawił się m.in. materiał wideo - "Pozdro Multi, trzymaj się! Trzymamy kciuki za ciebie. Nic się nie stało, wszystko będzie dobrze." - mówili na nagraniu fani Michała.

Wczoraj wieczorem, Multi na tej samej grupie opublikował post, w którym zdał krótką relacje z tego co się dzieje.Wspomniał, że wkrótce na jego kanale YouTube pojawi się materiał, w którym wszystko szczegółowo wyjaśni. Dalej napisał:
Żyję i mam się dobrze, nie wierzcie w jakieś historie typu, ze wypadek był z powodu brawury przy prędkości 150km albo ze byłem naćpany (XD?) bo to wszystko jakieś bzdury pisane przez ludzi z bólem dupy. O merola tez się nie martwcie bo za jakiś czas wjedzie nowiutki.

Na samo koniec twórca podziękował za wsparcie, którego pod tym samym postem także nie zabrakło. W krótkim czasie pod opublikowanym zdjęciem pojawiły się setki komentarzy, a oto tylko niektóre z nich:
Trzymaj się Michał jesteśmy z tobą !!! Zdrowia <3

Wracaj do zdrowia najważniejsze ze nic poważnego ci się nie stalo <3

Zdrowiej Michał, prawdziwi fani zawsze będą z Tobą. Nie przejmuj się hejterami, którzy nigdy nie osiągną tego co Ty, czekamy na diamenty pzdr!!!

Trzymaj się. Merol jest nie ważny to tylko rzecz nabyta, ważne że tobie zbytnio nic nie ma :D

Czekamy zatem na nowe informacje w tej sprawie i rzecz jasna ponownie życzymy Michałowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.