Multi wystartował z preorderem nowej płyty i wypuścił klip!

Multi wystartował z preorderem nowej płyty i wypuścił klip!

To właśnie na ten moment fani Young Multiego czekali od miesięcy. Wystartowała właśnie sprzedaż preorderu nowej płyty rapera, a zainteresowanie zakupem było tak duże, że serwery nie wytrzymały natężenia na stronie .  


Identyczna sytuacja wydarzyła się prawie rok temu, kiedy Multi ogłosił start preorderu swojej płyty "Nowa Fala". Wtedy również fani mieli problem z wejściem na stronę. Serwery ponownie nie poradziły sobie z tak ogromny zainteresowaniem.

Jego debiutancki album odniósł naprawdę duży sukces, a fani już od dawna czekali na kolejną płytę rapera. To właśnie dzisiaj poznaliśmy tytuł nowego krążka oraz usłyszeliśmy najnowszą piosenkę. Tak prezentuje się okładka płyty:

Preorder płyty "Trapstar" po raz pierwszy można było zamówić właśnie dzisiaj. Dowiedzieliśmy się również, że album trafi na sklepowe półki już 23 listopada.

Oprócz okładki, tytułu i daty premiery albumu Multi postanowił także pokazać fanom małą zapowiedź tego, co znajdzie się na jego drugiej płycie. Na jego kanale pojawiła się dzisiaj również nowa piosenka wraz z teledyskiem. My już nie możemy doczekać się premiery płyty i jesteśmy przekonani, że Young Multi ponownie nas zaskoczy.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.