Multi w TOP10 polskiego YouTube!

Multi w TOP10 polskiego YouTube!

Multi, który ostatnio mocno zaangażował się w tworzenie muzyki, bardzo szybko zyskał ogromny rozgłos - pisaliśmy o tym tutaj. Mimo że już wcześniej większość widzów polskiego YouTube go znała (między innymi z dawnych filmów z gier), to właśnie teraz zaczął on zdobywać wielkie ilości nowych subskrybentów. Dzięki temu zawitał do grona TOP10 polskich YouTuberów!


Zdania na temat twórczości Multiego są podzielone, ale przyznać trzeba, że w ostatnim czasie osiąga tak wielkie przyrosty, że większość YouTuberów może mu tylko pozazdrościć - tylko w ostatnim miesiącu zdobył ponad 100 tysięcy nowych subskrypcji! Te liczby zawdzięcza ciężkiej pracy, którą wkłada w tworzenie muzyki i realizowanie swojej pasji, jaką niewątpliwie jest muzyka.

Wydany w sierpniu utwór pt. "Plecak" pobił wszelkie rekordy popularności osiągając już ponad 20 milionów wyświetleń. To on w głównej mierze przyczynił się do tak wielkiego wzrostu subskrypcji na kanale Michała oraz dał mu olbrzymi rozgłos.


Jeżeli twórca utrzyma taki poziom przyrostu, to już w ciągu 5 miesięcy będzie mógł się cieszyć osiągnięciem progu dwóch milionów subskrybentów. Miesięczne wyświetlenia filmów na jego kanale również liczone są w milionach. Ostatni miesiąc to liczba ponad 20 milionów odsłon.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się osiągnięcie Multiego na tle TOP 10 polskich YouTuberów, do których dołączył właśnie Michał!


Jeżeli chcecie zobaczyć cały ranking, kliknijcie tutaj.


Patrząc na TOP 100 twórców polskiego YouTube, najbliżej tygodniowego przyrostu subskrypcji Multiego, są Blowek i Planeta Faktów, których wyniki młody raper i tak pobija dwukrotnie. Należy pamiętać, że jeszcze 3 miesiące temu Multi zajmował 18 miejsce w Polsce pod względem ilości subskrypcji. Wyprzedził tym samym tak znane osobistości jak Mandzio, Izak, Niekryty Krytyk czy Remigiusz Maciaszek. Awansowanie w tak krótkim czasie o 8 miejsc to niezwykłe osiągnięcie!

Multi osiąga takie wyniki dzięki połączeniu pasji z pracą. Widać, że jego utwory są dopracowane pod każdym względem. Pomimo wielu godzin męczącej pracy, Michał nie zwalnia tempa i już zajął się tworzeniem następnej płyty (więcej o tym tutaj). Najbliższa ma za to premierę już za kilka dni. Mamy nadzieję, że twórca nieraz zaskoczy nas jeszcze swoimi produkcjami.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl