Multi rozdaje świąteczne prezenty w GTA V

Multi rozdaje świąteczne prezenty w GTA V

W ostatnim czasie na łamach naszego serwisu pojawia się coraz więcej artykułów o tematyce świątecznej. Wniosek jest jeden - YouTuberzy nie próżnują i już od początku grudnia rozpieszczają nas świetnymi akcjami i materiałami o radosnej tematyce. Michał Rychlik postanowił uraczyć swoich widzów unikalnym pomysłem i opublikować film z GTA V, który nieco odbiega od tego, co mogliśmy do tej pory zobaczyć na łamach serii z tej popularnej gry prowadzonej na jego kanale. 


Kilka dni temu opublikowany został świąteczny spot reklamowy marki Coca-Cola, w którym główną rolę grali twórcy internetowi. Nie zabrakło tam też Multiego. U nas natomiast pojawił się artykuł na temat tej reklamy, który możecie przeczytać w tym miejscu.

Multi, który już od dłuższego czasu współpracuje z firmą Coca-Cola, postanowił stworzyć samodzielnie unikalny materiał promocyjny tego napoju. Jednak nie w realnym świecie jak to miało miejsce w oficjalnym spocie, lecz w grze GTA V. Zarówno twórca jak i postać przez niego kierowana w grze, przebrani są w świąteczny strój, co nadaje filmowi jeszcze ciekawszy klimat.

Główny bohater filmu Michała pełni rolę Świętego Mikołaja, który jeżdżąc czerwoną furgonetką sygnowaną logiem wcześniej wymienionej marki, zbiera pomocników do pomocy i rozdaje im napoje. Materiał nie jest zwyczajną przechadzką po świecie popularnej gry, jak to ma najczęściej miejsce, lecz w tym filmie główną rolę gra fabuła i przejście do innego wymiaru - odejście od brutalnego charakteru serii gier GTA do świata pełnego ludzi chcących nieść pomoc innym. Trzeba przyznać, że twórca wykazał się kreatywnością zarówno jeśli chodzi o pomysł na sam świąteczny film jak i wideo promocyjne. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć najnowszego filmu Michała to zapraszamy poniżej:


Jesteśmy bardzo ciekawi jak rozwinie się miesiąc grudzień pod względem świątecznych gestów ze strony YouTuberów, bo jego początek wróży naprawdę bogaty w tematyczną treść okres. Przy okazji zapraszamy Was na lekturę dwóch poprzednich artykułów, które poświęcone były akcjom charytatywnym - o projekcie Sergiusza Górskiego oraz o akcji "Gramytatywnie" arhn.eu.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.