Multi powraca z ważnym ogłoszeniem!

Multi powraca z ważnym ogłoszeniem!

Po dłuższej chwili nieobecności Young Multi nareszcie pojawia się z ogłoszeniem - i to jakim! Twórca już bardzo niedługo zaskoczy nas nową płytą.


Twórca stając przed kamerą, przyznał że stresuje się, gdyż jest to dla niego bardzo ważny moment - zarówno w karierze, jak i życiu. Tuż po zakończeniu trasy koncertowej Nowa Fala Tour Nie zniknął on z muzycznego radaru na jakieś 3 miesiące, żeby dopieszczać swój drugi album w karierze. Posłuchajcie, co o nim mówi:Nowa płyta, która nie ma jeszcze nazwy, gdyż twórca nie może zdecydować się na jedną z dwóch możliwości, pojawi się już 23 listopada 2018 roku. Preorder wystartuje jednak znacznie szybciej, bo już 16 października, czyli w przyszły wtorek. Przy okazji ma wtedy też pojawić się klip do utworu Skrzydła.

Young Multi twierdzi, że jego nadchodząca płyta będzie dużo bardziej dojrzała i pojawi się na niej więcej wartościowych treści. Twórcy zależy także na tym, żeby słuchacze byli zmotywowani przez płytę, ale nie zabraknie także typowo imprezowych kawałków, więc możemy spodziewać się całego spektrum emocji, brzmień i energii. Nie możemy się doczekać!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.