Multi prezentuje nowy teledysk, który może być rekordowo popularny!

Multi prezentuje nowy teledysk, który może być rekordowo popularny!

Young Multiemu już jest zdecydowanie bliżej do rapera, niż do YouTubera, jednak jego najnowszy teledysk jest na tyle ciekawy, że warto o nim napisać. 


Niecodziennie widuje się gotującego Multiego we wnętrzach rodem z Titanica. Częściej można za to zobaczyć go, gdy kręci się koło swojego "samozmieniającego" biegi Mercedesa. Dlatego warto zobaczyć jego najnowszy klip do piosenki pt. Pogba, który od godziny 18 zdążył już być zobaczony kilkaset tysięcy razy.


W teledysku można zobaczyć lokacje, które robią naprawdę duże wrażenie. Wspomniane "titanicowe" wnętrza czy garaż pełen Mercedesów świetnie się prezentują i pasują do utworu. Warto zwrócić także uwagę na detale, takie jak odbijający się plik banknotów w ostrzu noża, czarne róże czy sama gra świateł.

Świetną robotę Multiego docenili fani masą pozytywnych komentarzy i ponad 50 tysiącami łapek w górę już w dwie godziny po premierze teledysku. To prawdopodobnie murowany #1 karty Na Czasie w najbliższych dniach. Jeśli statystyki tego teledysku będą dalej rosły w tak szaleńczym tempie, to być może będzie to rekordowo popularny teledysk w najbliższym czasie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.