Multi po pierwszym solowym koncercie!

Multi po pierwszym solowym koncercie!

To właśnie wczoraj odbył się debiutancki solowy koncert Young Multiego w Katowicach! Twórca po raz pierwszy wykonał na żywo utwory ze swojej płyty, która swoją premierę miała na początku grudnia. Jakie wrażenia mają fani Michała po jego wczorajszym występie? 


Wydarzenie zostało ogłoszone w październiku 2017 roku i już od tego czasu cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród fanów Michała. Wczorajszy koncert był dla twórcy czymś zupełnie nowym, mimo tego, że Young Multi występował już przed publicznością, a jego krótki występ miał miejsce między innymi podczas zeszłorocznego MeetUp'a w Krakowie. Tym razem jednak koncert nie był dodatkiem do eventu, a głównym i unikalnym wydarzeniem, na które czekali fani Multiego.Na Facebook'owej grupie Michała po koncercie pojawiło się pełno wpisów z podziękowaniami dla Young Multiego za bardzo udany występ. Sam Michał na swoich social mediach przyznał kilka dni wcześniej, że lekko stresuje się swoim debiutem na scenie. Patrząc jednak na zadowolenie fanów można zdecydowanie stwierdzić, że twórca nie miał powodów do zmartwień.Pierwsze filmiki z koncertu nagrane przez fanów można znaleźć już na YouTube. Możemy także spodziewać się oficjalnej relacji z wydarzenia stworzonej przez samego Michała, jednak nie wiemy, kiedy ujrzy ona światło dzienne.


Katowicki koncert to dopiero początek. Young Multi poinformował już jakiś czas temu, że planuje więcej występów i całą trasę koncertową. Mamy nadzieje, że twórca już niedługo podzieli się z nami swoimi planami, a my będziemy mogli spotkać go w każdym mieście.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.