Multi o nowym klipie i o nadchodzącej płycie

Multi o nowym klipie i o nadchodzącej płycie

Young Multi dał się poznać jako artysta bardzo niezdecydowany. W swoich tekstach albo czegoś nie wie, albo podaje coś w wątpliwość. Jednak bez cienia wątpliwości wiemy, że premiera jego najnowszego i długo wyczekiwanego singla wraz z teledyskiem, będzie miała premierę już 24 marca. Od jakiegoś czasu znamy kulisy tej produkcji, która miała miejsce we Wrocławiu. 


Realizacja klipu robi duże wrażenie. Do jego produkcji zaangażowana została profesjonalna ekipa. Całość wygląda naprawdę porządnie i widać w tym wszystkim wielki rozmach. Już nie możemy doczekać się efektów!


Przedsmak „Plotek” pojawił się na początku teledysku do „Nowej Fali” Multiego. Fani pokochali „Nową Falę”, więc jeśli Young Multi utrzyma swoją zwyżkującą formę, na co zdecydowanie się zanosi, to już niedługo będziemy mieli kolejny skoczny hit na szalone imprezy.

Wraz z premierą „Plotek” wielkimi krokami zbliża się premiera bardzo długo wyczekiwanej płyty Young Multiego. Z tej okazji postanowiliśmy zadać Young Multiemu kilka pytań na temat jego nadchodzącego wielkimi krokami wydawnictwa.

Co czujesz na myśl o premierze Twojej pierwszej płyty?
Jestem bardzo zajarany tym, że niedługo będę mógł pokazać efekty swojej długiej pracy nie tylko na YouTubie, ale również na legalnym krążku. Zarówno ja jak i bliskie mi osoby widzą duży progres w mojej twórczości, tekstach czy wokalu. Jestem przekonany, że moja płyta będzie dużym zaskoczeniem zarówno dla fanów jak i hejterów. Mam nadzieję na przynajmniej Złotą Płytę – ale jak będzie, czas pokaże. Teraz mocno pracuję, żeby dograć ostatnie kawałki i spiąć to razem, a reszta już nie będzie zależna ode mnie.

Czy uchylisz nam rąbka tajemnicy, czego możemy spodziewać się na Twoim pierwszym wydawnictwie?
Na krążku znajdą się numery, które są już dobrze znane, ale nie zabraknie również zupełnie nowych i świeżych brzmień. Inspiruję się bardzo trendami ze Stanów, które w Polsce nie są dobrze znane, dlatego mam też świadomość, że nie każdy w 100% odnajdzie się na tej płycie, ale jestem również przekonany, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na pewno będzie kilka spokojnych, refleksyjnych numerów, z których tekstami mocno się utożsamiam i są one osobiste, ale będzie też wiele luźnych i rytmicznych kawałków na melanż.

Jak wspominasz pracę nad płytą?
Tak naprawdę ta praca jeszcze się nie skończyła, ale już teraz mogę powiedzieć, że była to dla mnie zarówno mega frajda, wyzwanie oraz ciężka praca. Muzyka to coś z czym wiąże przyszłość i nie traktuję tego jak zabawę. Jest to moja pasja i pomysł na życie. W związku z tym czasami jestem perfekcjonistą w tym temacie i przywiązuję uwagę do najdrobniejszych szczegółów, dlatego też realizacja jednego kawałka to czasami kwestia grubych tygodni. Poza tym w tworzeniu muzyki nie ma jednej reguły. Czasami miałem wenę i byłem w stanie napisać tekst, dobrać bit i nagrać kawałek w jeden wieczór, a czasami z powodu braku natchnienia zdarzało się mieć dłuższy przestój. Uważam, że tworzenie to nie jest praca na akord i jeżeli w danej chwili nic nie przychodzi mi do głowy to odpuszczam na moment, bo wiem, że jeśli bym tego nie zrobił nie byłbym zadowolony z efektów mojej pracy albo byłyby one nieprawdziwe.

Do kogo Twoja płyta jest skierowana? Do Twoich fanów, czy znajdą na niej coś dla siebie także osoby spoza YouTube'owego środowiska?
Dzięki za to pytanie. Płyta jest skierowana jak najbardziej do moich fanów, ale nie tylko. Chciałbym wyjść poza YouTube i odciąć się od wizerunku rapującego YouTubera. Nie zrozumcie mnie źle – dalej lubię i będę nagrywać filmy, ale moją pasję jaką jest muzyka chcę realizować oddzielnie. Nie mam zamiaru robić tego w ten sposób, aby te światy się przenikały. Chcę, aby miarą mojego sukcesu była jakość mojej muzyki, a nie liczba subskrybentów. W związku z tym płyta przeznaczona jest zarówno dla moich obecnych fanów jak i ludzi, którzy mają ochotę posłuchać czegoś świeżego.

Zachęcamy Was do śledzenia kanału Multiego i jego muzycznych poczynań. W ciemno możemy założyć, że dużo będzie się tam działo i na pewno Multi jeszcze nie raz pozytywnie nas zaskoczy. W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia, prawda?

 

CO WIESZ O MULTIM? ROZWIĄŻ QUIZ PONIŻEJ!avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.