Multi z vlogiem z pierwszego koncertu trasy

Multi z vlogiem z pierwszego koncertu trasy

Chociaż Young Multi oficjalnie zerwał z wizerunkiem YouTubera na rzecz rapera, to jednak nie zapomina o swoim pochodzeniu... i bardzo dobrze. Na jego kanale pojawił się vlog z otwarcia trasy. 


Trasa Young Multiego "Nowa Fala Tour" rozpoczęła się 11 maja w Krakowie. Oczywiście nie był to pierwszy koncert Multiego w karierze, ale nie miał on nigdy tak dużej trasy koncertowej. Wygląda na to, że jej otwarcie można zaliczyć do udanych:Vlog, który pojawił się na kanale Michała jest bardzo fajną namiastką koncertu, pamiątką i zachętą do przyjścia na pozostałą część trasy. W zgrabny sposób łączy on jego muzyczną karierę i YouTube'ową przeszłość, od której twórca nie odcina się kompletnie.

Wygląda na to, że na kanale Michała zobaczymy jeszcze więcej tego typu materiałów, gdyż vlog z Krakowa jest nazwany jako pierwszy epizod, co może oznaczać, że pojawi się ich więcej. Szczegóły o nadchodzących występach Multiego znajdziecie tutaj lub w opisie powyższego filmu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.