Multi, Malczyński i Popek w nowej piosence SexMasterki!

Multi, Malczyński i Popek w nowej piosence SexMasterki!

Tak, jest nowa piosenka SexMasterki. Tak, pojawiają się w niej Multi, Malczyński i Popek. Na szczęście tylko w warstwie tekstowej piosenki. 


Czy byłyby jutrzejsze walentynki bez nowego numeru od SexMasterki? Pewnie takim samym dniem, tylko znacznie mniej pikantnym. YouTuberka tym razem szokuje nie tylko odważnym negliżem, ale także lekkim autotunem, który pojawia się w "Głębokim gardle".YouTuberka nawiązuje także w swoim, nomen omen, głębokim tekście do znanych YouTuberów. Śpiewa, żeby nie słuchać Multiego, a od futra Malczyńskiego droższy jest zaledwie jej jeden paznokieć. Co się tyczy Popka, to jego pięść jest wolniejsza od ust autorki. Odważnie jak na SexMasterkę.

Trzeba przyznać natomiast, że sam podkład muzyczny stoi na całkiem niezłym poziomie. Prawdopodobnie niejeden młody raper chciałby zaśpiewać na takim bicie. Komentarze też są zdecydowanie bardziej przychylne, niż w przypadku jej poprzednich produkcji.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.