Multi z pierwszym miejscem na OLIS!

Multi z pierwszym miejscem na OLIS!

Stało się to, na co czekali wszyscy fani muzyki Young Multiego. Kilka chwil temu, pojawiła się najnowsza oficjalna lista sprzedaży - OLIS, a na samym jej szczycie znajduje się nikt inny, jak sam Multi wraz ze swoją "Nową Falą"! 


Po przedsprzedaży płyty można było się domyśleć, że pierwszy tydzień grudnia będzie należał właśnie do Multiego. Jeszcze przed jej rozpoczęciem DJ Remo, właściciel wytwórni My Music, był skłonny stwierdzić, że Michała zobaczymy nawet na pierwszym miejscu listy OLIS. Serwery na stronie w dniu rozpoczęcia sprzedaży pre-orderu nie wytrzymały, a przed oficjalną premierą album został on zakupiony ponad 10 tysięcy razy. Te wydarzenia upewniły nas tylko w przekonaniu, że stanie się to, czego właśnie jesteśmy świadkami. 

"Nowa Fala" pojawiła się w sklepach stacjonarnych 1 grudnia i mimo ogromnego zainteresowania albumem w przedsprzedaży, to właśnie tego dnia, setki, a nawet tysiące fanów Young Multiego zakupiły płytę. Już wtedy było wiadomo, że obecność Michała na OLIS to tylko kwestia opublikowania oficjalnego raportu.

Tka się też stało się! Young Multi znalazł się dziś na pierwszym miejscu zestawienia obejmującego sprzedaż w dniach od 1-7 grudnia. Za sobą zostawił takich artystów jak Kamil Bednarek, zespół U2, czy Palucha, który w ostatnim notowaniu zajął 1 miejsce.


Gratulacje Michał!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.