MrBeast z kampanią dla PewDiePie na Super Bowl

MrBeast z kampanią dla PewDiePie na Super Bowl

W nocy z niedzieli na poniedziałek miało amerykańskie święto sportu, reklamy i przekąsek, czyli Super Bowl. Takie wydarzenie nie mogło umknąć MrBeastowi, który wspomaga PewDiePie'a w walce na subskrypcje z indyjskim T-Series.


Jimmy Donaldson, szerzej znany jako MrBeast, pojawił się na Super Bowl wraz z kumplami w koszulkach, które układały się w napis zachęcający do subskrybowania szwedzkiego YouTubera - "Sub 2 PewDiePie". Panowie pojawili się na ekranach stadionu i podczas transmisji kilkukrotnie. Udało im się nawet znaleźć w jednym z tweetów stacji ESPN:Miejsce, w którym MrBeast z kumplami oglądał Super Bowl nie było przypadkowe. YouTuber zdawał sobie sprawę, że tuż za polem drużyny z Los Angeles jest największa szansa na znalezienie się w kadrze kamery.Warto wspomnieć, że MrBeast prawdopodobnie pokusiłby się na wykupienie krótkiej reklamy podczas jednego z największych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych, gdyby nie fakt, że PewDiePie prosił go, żeby tego nie robił. Pomysł amerykańskiego YouTubera z koszulkami był jednak na tyle trafiony, że Pewd's z pewnością nie poczuje się urażony ani nie będzie musiał martwić się o horrendalne kwoty wydawane na jego promocje.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.