MrBeast w Fortnite. W grze ruszy wyzwanie o milion dolarów

MrBeast w Fortnite. W grze ruszy wyzwanie o milion dolarów

Jimmy "MrBeast" Donaldson, czyli od niedawna najpopularniejszy YouTuber na świecie, podjął właśnie współpracę z Epic Games. Wizerunek twórcy trafił do Fortnite, w którym ruszy wyzwanie o milion dolarów!


Zaledwie kilka tygodni temu MrBeast wyprzedził PewDiePie pod względem subskrypcji i został najpopularniejszym solowym twórcą YouTube na świecie. Wizerunek Jimmy'ego rozpoznawalny jest teraz niemal w każdym zakątku globu, co doceniane jest przez kolejne marki decydujące się na współpracę z Beastem. Teraz YouTuber właśnie podjął się kolejnej dużej kooperacji - tym razem z Epic Games. Jak się okazuje, MrBeast trafi do Fotnite i zorganizuje konkurs, w którym nagrodą główną jest milion dolarów.

 Wyzwanie będzie aktywne od 17 grudnia (godz. 18:00 czasu polskiego) na "Wyspie Przetrwania", na której odbędą się liczne rozgrywki, za które użytkownicy otrzymają punkty. Osoba z najwyższą liczbą punktów zgarnie nagrodę główną, natomiast pozostałe 100 tysięcy graczy dostanie parasolkę z charakterystycznym wzorem MrBeasta oraz jego podpisem. Oprócz tego, do gry trafią także skiny związane z postacią topowego YouTubera.

Źródło: Epic Games


 

Co uważacie o efektach współpracy Epic Games z MrBeastem? Zamierzacie powalczyć o milion dolarów?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.