MrBeast ustanowił nowe rekordy wyświetleń oraz subskrypcji na YouTube!

MrBeast ustanowił nowe rekordy wyświetleń oraz subskrypcji na YouTube!

W ostatnich dniach padł nowy rekord czasu, jaki był potrzebny do osiągnięcia 100 mln wyświetleń pod niemuzycznym filmem na YouTube. Rekord pobił MrBeast z filmem "Squid Game w prawdziwym życiu". Jak się okazuje, nie był to jedyny nowy rekord twórcy w serwisie. 


Squid Game od MrBeasta trafił na YouTube 24 listopada. Film, który był niemal idealnym odwzorowaniem popularnego serialu Netflixa, od pierwszych minut cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów YouTubera, a niedługo później viralowo rozprzestrzenił się po całym internecie. Jak teraz się dowiadujemy, wideo pobiło dzięki temu ważne rekordy.O sprawie informuje założyciel agencji Night reprezentującej MrBeasta - Reed Duchscher. Mówi on, że wideo YouTubera pobiło ostatecznie kilka rekordów oglądalności. Nie licząc teledysków oraz trailerów filmów, produkcja MrBeasta została m.in. najchętniej oglądanym filmem na YouTube w 24 godziny od publikacji (42,6 mln wyświetleń), a także pobiła rekord w czasie potrzebnym do zdobycia pierwszych 100 mln wyświetleń (4 dni). To jednak nie wszystko!

 Squid Game przyczynił się do ciekawego rekordu związanego z subskrypcjami na kanale twórcy. MrBeast ustanowił bowiem nowy rekord zdobytych subskrypcji w ciągu jednego dnia na YouTube (1,4 mln), a także jest na drodze do osiągnięcia największej liczby nowych widzów miesięcznie (obecnie zdobył już 9,1 mln nowych subskrypcji). Trzeba przyznać, że te liczby robią ogromne wrażenie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.