MrBeast próbuje pobić rekord najbardziej lubianego filmu na YouTube

MrBeast próbuje pobić rekord najbardziej lubianego filmu na YouTube

Po tym jak zdjęcie jajka zostało najchętniej lajkowanym zdjęciem na Instagramie, MrBeast postanowił pobić rekord w najbardziej lajkowanym filmie na YouTube, który nie jest utworem muzycznym.

Aktualnie na pierwszym miejscu znajduje się PewDiePie z filmem "YouTube Rewind 2018 but it's actually good". Film ma 7,5 mln polubień i sam MrBeast zaznacza, że nie chce pokonać króla YouTube'a, a zależy mu jedynie na drugim miejscu, czyli potrzebuje 4,6 miliona łapek w górę.

Film, który ma osiągnąć taką liczbę łapek w górę został stworzony w typowym dla MrBeasta stylu. Oglądamy w nim kolejny turniej przygotowany przez twórcę, w którym uczestnicy walczą o niemałą sumę pieniędzy. Tym razem w nawiązaniu do najpopularniejszego jajka na Instagramie, Jimmy zorganizował "Jajeczną Olimpiadę":Ten, kto przegra w danej konkurencji odpada z igrzysk, po czym jest obrzucany jajkami przez pozostałych uczestników. Osoba, która dotrwa do końca wygrywa 10 000 $. Wyzwania z jakimi przyszło się zmierzyć uczestnikom w igrzyskach to: wpatrywanie się w jajko bez mrugania, gra w butelkę, inspirowany serią PewDiePie "spróbuj się nie zaśmiać challenge", gra w zbijaka jajkami, Twister wysmarowany olejkiem dla niemowląt oraz "Jajeczna Ruletka". To dopiero jaja.

MrBeast jednocześnie wyśmiewa absurdalny trend, który pojawił się ostatnimi czasy, ale także sam go eksploatuje i się nim po prostu bawi. Szanse na zdobycie drugiego miejsca w najbardziej lubianym filmie na YouTube są duże - brakuje już "tylko" około 1.5 miliona łapek w górę.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.