MrBeast przygotuje własny YouTube Rewind

MrBeast przygotuje własny YouTube Rewind

YouTube ogłosiło, że w tym roku nie ukaże się film z serii Rewind. Nie musieliśmy czekać długo na reakcję społeczności. Własną wersję materiału podsumowującego rok stworzy... MrBeast.


Nie tak dawno byliśmy świadkami oświadczenia YouTube dotyczącego rezygnacji z realizacji tegorocznej edycji Rewind. Przedstawiciele platformy argumentują swoją decyzję panującymi obecnie "innymi czasami" i chęcią wykonania gestu solidarności w stronę poszkodowanych przez pandemię koronawirusa.

Społeczność twórców ma jednak nieco inne zdanie - to właśnie "inne czasy" powinny być motywacją do stworzenia kreatywnego filmu. MrBeast ogłosił na Twitterze, że planuje stworzyć własną odsłonę Rewind.W tym celu zachęcił wszystkich influencerów do współpracy. Twórca nie podał jakichkolwiek szczegółów przedsięwzięcia, lecz zapewne otrzymamy po prostu interesujący film skupiający w sobie najważniejsze momenty 2020 roku na platformie YouTube.Ważną kwestią jest także tradycja zapoczątkowana pewien czas temu przez PewDiePie. Felix także tworzy autorskie Rewindy - czy w tym roku postąpi podobnie czy może wykreuje wspólny projekt z MrBeast?Tego z pewnością dowiemy się na przestrzeni najbliższych tygodni. Do końca 2020 roku pozostało bowiem naprawdę mało czasu, więc twórcy muszą się streszczać!

 

Co sądzicie o decyzji MrBeasta? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.