Znany YouTuber wypowiedział 100 tys. razy

Znany YouTuber wypowiedział 100 tys. razy "PewDiePie", aby powstrzymać T-Series

T-Series coraz szybciej zbliża się do pokonania PewDiePie'a, jednak Mr. Beast po raz kolejny postanowił spróbować pomóc szwedzkiemu YouTuberowi. Tym razem amerykański twórca nagrał film, w którym wymawia nazwę kanału Felixa 100 tysięcy razy. 


Jakiś czas temu Mr. Beast wykupił kilkanaście bilbordów w swoim mieście, na których umieścił reklamy kanału PewDiePie'a zachęcające do jego subskrybowania. O tej akcji pisaliśmy już na naszej stronie.  Amerykański YouTuber nie skończył jednak swojej walki, gdyż przewaga Felixa nad indyjskim studiem T-series zaczęła ponownie maleć.

Mr. Beast postanowił drugi raz spróbować pomóc Felixowi. Tym razem twórca nagrał wideo, w którym wypowiedział nazwę "PewDiePie" 100 tysięcy razy. Materiał trwa prawie 12 godzin, a na ten moment został obejrzany przez około 3 miliony osób.

Po kilkunastu godzinach od opublikowania materiału różnica pomiędzy dwoma kanałami wzrosła do prawie 200 tysięcy subskrybentów, jednak dla Mr. Beast'a wciąż była to niewystarczająca liczba.Twórca zapowiedział, że nie jest to koniec jego walki. Zamierza on także osobiście pojechać do Indii i zareklamować kanał PewDiePie'a również tam, aby przynieść mu jeszcze większy rozgłos.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.