Spotkanie z YouTuberami już w najbliższą sobotę w Warszawie!

Spotkanie z YouTuberami już w najbliższą sobotę w Warszawie!

Oglądanie filmów na YouTube z ulubionymi twórcami to wielka przyjemność, ale możliwość spotkania ich na żywo czy zagrania z nimi to już jest prawdziwe przeżycie. Dlatego już w najbliższą sobotę najbardziej popularni YouTuberzy pojawią się w warszawskich Złotych Tarasach na wydarzeniu Monte Team Snack. 


Wydarzenie Monte Team Snack to święto pasjonatów gier, ale i sympatyków polskiej sceny YouTube, bo przy okazji gamingowego wydarzenia można spotkać swoich ulubionych twórców i porozmawiać z nimi czy zrobić sobie klasyczne "selfie".

Na miejscu będzie można spotkać m.in.: Krzycha Golonkę, Poszukiwacza, Friza, Zio i Agu, LiskaHD oraz SzymQa. YouTuberzy uświetnią wydarzenie, a po Krzyśku Golonce można się pewnie nawet spodziewać pokazu niesamowitych piłkarskich sztuczek.Spotkanie YouTuberów z widzami odbywa się w ramach ogólnopolskiego turnieju Monte Team Snack, w którym Lachu, Jcob, Kamyk i Vibe szukają zawodników do swoich drużyn. W warszawskich Złotych Tarasach odbędą się eliminacje do drużyny Vibe. Do dalszego etapu przejdzie 8 uczestników, którzy wyjadą na dwudniowy Boot Camp Monte Team Snack w Serocku, żeby ćwiczyć tam swoje umiejętności w wirtualnej grze piłkarskiej. Wielki finał turnieju odbędzie się 1 września w Krakowie. W eliminacjach ciągle można wziąć udział dzięki dzikim kartom dostępnym na miejscu wydarzenia. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Event odbędzie się już 26 maja w sobotę w Złotych Tarasach i będzie trwać od 10:30 do 18. Kolejne eliminacje i spotkania z YouTuberami będą miały miejsce w Sopocie i Tychach, co doskonale ilustruje poniższa mapa:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.