"Mniej Więcej" ze zmianami na kanale!

To już koniec "Mniej Więcej"... W formie jakiej znacie! 3 odcinki w tygodniu, gruntowne zmiany oraz ambitne plany dalszego rozwoju zaprezentowali w najnowszym filmie Mandzio i Kolega Ignacy.


Niech nie zwiedzie Was tytuł i miniaturka nowo powstałego materiału na kanale "Mniej Więcej"! Chłopaki mówią w nim o symbolicznym zakończeniu pewnego etapu poprzez sfinalizowanie współpracy z Iplą, która trwała przez cały 2018 rok. Od stycznia tego roku program realizowany będzie własnym sumptem.Poza tym wszystko zostaje po staremu, ale z wieloma usprawnieniami i istotnymi zmianami. Od teraz zamiast dwóch odcinków tygodniowo możemy się spodziewać trzech – we wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 18:00.

Ponadto w materiale dowiedzieć się możemy o planowanych remontach studia. Docelowo ma być ono zdecydowanie bardziej przestrzenne i nieco inaczej zaaranżowane. W końcu zobaczyliśmy jak całość show wygląda po drugiej stronie obiektywu, włącznie z garderobą czy przechowalnią gadżetów.

Na koniec prowadzący poinformowali o nowej możliwości okazania pomocy kanałowi za pośrednictwem platformy YouTube. Jest to dobrowolna forma wsparcia finansowego, która zostaje wprowadzona na okres testowy. Za jakiś czas miałaby zastąpić ją serwis Patronite z opcją otrzymania benefitów zwrotnych. Wszystko wskazuje na to, że możliwe będzie wtedy m.in. podejrzenie zza kulis nagrań czy oglądanie ekskluzywnych materiałów, specjalnie przygotowanych dla patronów. To zdecydowanie krok w dobrym kierunku, życzymy dalszych sukcesów!

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu