"Mniej Więcej" powraca ze swoją pierwszą piosenką

„Żabka vs Biedronka” to tematyczny rap nagrany przez chłopaków z kanału Mniej Więcej. Co prawda, samego Ignacego mogliśmy już posłuchać o wiele wcześniej, m.in. na płycie Gimpsona, a Mandzio parę miesięcy temu wziął udział w akcji #hot16challenge2 i #brzydka16challenge. Jednak to ten premierowy track stanowi niejako debiut ich duo, jeżeli nie liczymy wcześniej nagranej "gorącej szesnastki" twórców.


Kanał prowadzony przez Kolegę Ignacego oraz Mandzia rozrósł się do ogromnych wielkości. Nie ma się co dziwić, ponieważ chłopacy przez ostatnie kilka miesięcy regularnie wrzucali nowy kontent. W połowie września pojawił się za to odcinek zapowiadający krótką przerwę.

Raczej nikt się nie spodziewał powrotu w takim stylu. Na kanale Mniej Więcej ukazała się właśnie premiera specjalnego odcinka. Ignacy na zielono, Mandzio na czerwono — te kolory zawalczyły dzisiaj w sposób śpiewający o serca widzów.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny teledysk piosenki „Żabka vs Biedronka”, który został wyprodukowany przez zespół Tomasza Działowego — VIDMO: 

Co sądzicie o piosence Mniej Więcej? Piszcie!


Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.