Mniej Więcej z ważnymi informacjami!

Mniej Więcej z ważnymi informacjami!

Mandzio i Kolega Ignacy postanowili przekazać swoim widzom garść ważnych informacji, które dają pogląd na to, co przyniesie przyszłość i dlaczego od teraz będzie więcej autorskiej treści niż mniej.


Twórcy kanału pochwalili się, że zmienili struktury inspirowane amerykańskim formatem Good Mythical Morning na te licencjonowane, co oznacza, że teraz tworzą swój własny, licencjonowany format. Dla widzów nie ma to większego znaczenia, ale dla Ignacego i Mandzia już tak, gdyż dzięki temu nie muszą martwić się o to, że coś zostanie potraktowane jako plagiat, a jedynie jako autorska własność.Jeśli chodzi o plany na przyszłość, to panowie zdradzili, że pracują właśnie nad nowym studiem i nowościami, które widzowie zobaczą już w styczniu. Zmiany mają być spore, gdyż YouTuberzy będą mieli dedykowaną przestrzeń do nagrywania, co da im dużo większą swobodę w działaniu. Widzowie mają dostać też większy wpływ na przebieg odcinków, ale tego dowiemy się dopiero w styczniu. Nie możemy się doczekać!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.