Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Wczoraj na YouTube premierę miał najnowszy projekt Kolegi Ignacego i Mandzia, czyli kanał Mniej Więcej. Wbrew jego nazwie, z pewnością można stwierdzić, że kanał miał bardzo dobry start. 


Mandzio i Kolega Ignacy już od jakiegoś czasu częstowali nas zapowiedziami swojego nowego projektu, zapowiadając przy tym, że będą oni tworzyć najlepszy duet na polskim YouTube. Wtedy nie wiadomo jeszcze było, na czym polegać będzie ich nowy format. Dziś już wiemy, że jest to kanał, w którym twórcy rozpoznają na ślepo, testują i sprawdzają to, o co się nie pyta.

W debiutanckim odcinku panowie rozpoznawali smak energetyków:Sam pomysł na odcinek nie jest jednak niczym zaskakującym, gdyż już wcześniej na kanale Łukasza Samonia pojawił się podobny challenge z Poszukiwaczem. W tym wydaniu jednak wszystko prezentuje się dużo bardziej profesjonalnie, a widzom przypadła do gustu taka forma, ponieważ odcinek znajduje się na 2 miejscu karty "Na czasie".

YouTuberzy podjęli także współpracę z serwisem Ipla, gdzie już teraz można obejrzeć nowy odcinek, w którym odróżniają oni produkty wegańskie od zwierzęcych. Nowe odcinki na YouTube'owym kanale będą natomiast pojawiać się we wtorki i soboty o godzinie 18.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.