"Mniej Więcej" sprawdza co YouTuberzy mają w lodówkach!

Kanał "Mniej Więcej" autorstwa Kolegi Ignacego oraz Mandzia rozwija się z miesiąca na miesiąc. Twórcy nadal mimo wielu filmów, zaskakują nas pomysłami na nowe odcinki, a kolejny z nich dotyczy YouTuberów! Zobaczcie co tym razem przygotowali. 


W lutym zeszłego roku, ponad miesiąc po starcie kanału, "Mniej Więcej" opublikowało jeden z najchętniej oglądanych na ten moment filmów na ich kanale. Duet rozpoznawał w nim ulubione dania YouTuberów wśród których znalazły się potrawy od: Stuu, Unboxalla, Aliena, Ziemniaka, Naruciaka oraz JDabrowskiego. Film spodobał się widzom "Mniej Więcej" - został obejrzany ponad milion razy, a blisko 40 tysięcy osób zostawiło pod nim łapkę w górę.Wczoraj na kanale "Mniej Więcej" pojawił się podobny odcinek. Tym razem duet sprawdził zawartość lodówek YouTuberów. Okazało się, że nie jest to wcale takie łatwe zadanie. W niektórych przypadkach Mandzio oraz Ignacy byli jednak pewni swoich odpowiedzi. Do odgadnięcia mieli zawartość lodówek od: Gimpera, Friza, Weroniki Truszczyńskiej, Naruciaka, Danny Ferreriego oraz Czarka z Abstrachuje. Jak im poszło? Zobaczcie ten odcinek sami!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.