Nie żyje 14-letnia gwiazda zagranicznego YouTube

Nie żyje 14-letnia gwiazda zagranicznego YouTube

Isabelly Cristine Santo to młoda brazylijska dziewczyna, która cieszyła się sporą popularnością nie tylko na zagranicznym YouTube, ale także na innych mediach społecznościowych. W wyniku kłótni na autostradzie zginęła od strzału w głowę. 


Do nieszczęsnego wydarzenia doszło na drodze między miastami Ipanema i Praia de Lese w południowej części Brazylii. Dziewczyna jechała jako pasażer na przednim siedzeniu samochodu -  człowiek prowadzący pojazd wdał się w kłótnię z innym kierowcą, co doprowadziło do śmierci nastolatki.

Isabelly Cristine Santo zginęła od strzału w głowę na brazylijskiej autostradzie


Kierowca drugiego pojazdu w pewnej chwili wyciągnął broń i oddał strzał. Pocisk trafił w głowę Isabelly i od razu po tym incydencie zawieziono ją do szpitala. Niestety lekarzom, mimo starań, nie udało się uratować dziewczyny. Zginęła mając zaledwie 14 lat. O wydarzeniu zrobiło się naprawdę głośno w tamtejszych mediach.W tej sprawie zatrzymano już dwie osoby oraz zarekwirowano broń, z której oddany został strzał. Według informacji śledczych żaden z aresztowanych nie miał w przeszłości żadnych problemów z prawem. Nie wiadomo też, co wywołało kłótnię między kierowcami, lecz w tym momencie to chyba nie jest zbytnio istotne.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.