Mixer nowym członkiem ruchu Wolność i Postęp

Mixer nowym członkiem ruchu Wolność i Postęp

Zaledwie kilka dni temu twórcy kanału WIP Bros postanowili otworzyć własną partię polityczną WiP - Wolność i Postęp. Wraz z ogłoszeniem inicjatywy, YouTuberzy zerwali ze swoim poprzednim wizerunkiem znanym z kanału komediowego. Czy na zawsze?


Ogłoszenie partii politycznej przez twórców komediowego kanału YouTube było dla wielu widzów początkowo jednym wielkim żartem. Z czasem okazało się, że WIP Brosi zamierzają podjąć się pomysłu na poważnie. W ciągu kilku dni, udzielili wywiadów dla znanych portali informacyjnych, przeprowadzili pierwszą konferencję prasową, a także ogłosili kolejne punkty swojego programu. Tymi działaniami założyciele ruchu spowodowali, że ich cele stały się znacznie bardziej wiarygodne dla widzów kanału, jednak do czasu.

Wczoraj na kanale WiP pojawił się drugi spot wyborczy, na którym ogłoszony został nowy członek ruchu. Został nim Mixer z Ekipy Friza. Obecność YouTubera w spocie oraz przedstawienie takich postulatów jak stworzenie wspólnych sektorów dla kibiców i cotygodniowe wybieranie drużyny, której będzie kibicować cała Polska, a także ulgi podatkowe dla nieruchomości bez ogrodzeń czy "związki kumpelskie" spowodowały, że spora część widzów ponownie zaczęła wątpić w projekt.Widzowie w komentarzach piszą m.in.:
No to byłoby na tyle jeśli chodzi o poważne traktowanie tej partii


No brawo, nie wiem jak wy to robicie, ale wasze obecne filmy śmieszą mnie bardziej niż przed „zmianą” contentu na kanaleA już myślałem że to na poważnie ta Partia. Ale mixer otworzył mi oczy że to dalej kanał komediowy.


Dobra na początku myślałem że to fake potem przekonałem się że może to być jednak prawda teraz to jest giga beczka xDDD 


Wraz z tymi oraz podobnymi komentarzami na mediach społecznościowych WiP, możemy znaleźć coraz więcej komentarzy mówiących o tym, że projekt nie jest już przez wielu traktowany na poważnie.

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Nowy rozdział. #WiP2023 #wolnoscipostep


Post udostępniony przez Mikołaj Magdziarz (@therealmixer)


Jak będziecie w rzeczywistości? Tego przekonamy się wraz z kolejnymi działaniami twórców.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.