Mixer tłumaczy dlaczego odszedł z Ekipy

Mixer tłumaczy dlaczego odszedł z Ekipy

Pewien czas temu Ekipa uszczupliła się o Mixera. Społeczność praktycznie od razu zaczęła wypytywać twórcę o powody odejścia. Ten dosyć długo wstrzymywał się od głosu, lecz w końcu postanowił przekazać zainteresowanym nieco szczegółów.


Mixer opublikował na swoim kanale specjalny film informacyjny, w którym odpowiedział na kilka najczęściej zadawanych przez widzów pytań. Mowa oczywiście o kwestii opuszczenia Ekipy czy dalszych planów na przyszłość.

Jak się okazuje, nie doszło do żadnego tragicznego wydarzenia. Twórca podobno nie miał wspólnych tematów z Karolem, przez co dogadywanie się na płaszczyźnie prywatnej, jak i biznesowej nie należało do najłatwiejszych. Mixer nie chciał się dłużej męczyć.Twierdzi także, że posiadanie "kogoś nad sobą" nieco go rozleniwiło. Odejście z Ekipy ma ten stan przełamać i już teraz influencer zapowiedział nowe treści na kanale i ciekawe projekty. Nie wiadomo jednak jeszcze nic na temat szczegółów.

Mixer poprosił także swoich widzów o zaprzestanie obrażania i pytania o Martę - jego byłą dziewczyną. Para rozstała się w zgodzie i twórca chce, by każdy postarał się to uszanować.

 

Co sądzicie o materiale Mixera? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.