Mixer rozpoczął serię o teoriach spiskowych

Mixer rozpoczął serię o teoriach spiskowych

Odejście Mikołaja z Ekipy Friza było owiane tajemnicą. Dopiero niedawno Mixer wyznał, z jakim ciężarem zmagał się od dłuższego czasu. Twórca jednak nie zniknął z sieci, a rozpoczął poszukiwania swojej nowej niszy na YouTube. Na jego kanale właśnie pojawił się film, który ma zwiastować serię o teoriach spiskowych.


Mixer zapowiedział, że kolejny film chętnie opublikuje nawet następnego dnia. Wszystko zależy jednak od reakcji widzów na proponowany content. Wbrew pozorom materiał z ciekawostkami nie jest niczym nowym dla YouTubera - jego najstarsi fani wydają się być wniebowzięci.

Ci, którzy bacznie obserwowali poczynania Mikołaja po rozstaniu z Ekipą, mogli zauważyć jedną ważną rzecz - twórca z pewnością nie chciał rozstawać się ze swoją widownią, ale ciężko mu było odnaleźć samego siebie. Od tamtego czasu Mixer dodał na kanał kilka kompletnie niepowiązanych ze sobą filmów.Bardzo możliwe, że nowa seria zostanie z widzami na dłużej, a kanał Mixera wreszcie odżyje - pewności niestety nie mamy.

 

Co sądzicie o nowej serii Mixera? Będziecie oglądać? Piszcie!


Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.