Mixer wprowadza swoją charytatywną linię produktów

Mixer wprowadza swoją charytatywną linię produktów

Mixer, członek Ekipy Friza, postanowił wprowadzić do sklepu Ekipatonosi linię własnych produktów. część dochodów ze sprzedaży zostanie przeznaczona na przeróżne cele charytatywne.


Mixer opublikował materiał o dosyć tajemniczym tytule "28". Jak się okazuje, twórca zdecydował się na zaprojektowanie wyjątkowej linii produktów dla sklepu Ekipatonosi. Dlaczego wyjątkowej?

Część dochodów ze sprzedaży udostępnionych przedmiotów zostanie przeznaczona na wyznaczone cele charytatywne. Pierwszą obdarowaną placówką zostanie lokalne schronisko dla psów - influencer przekaże w ręce jego właścicieli 300 kilogramów karmy.

O godzinie 15:00 na stronie Ekipatonosi pojawiła się pierwsza koszulka (69,99 zł) z linii "28BELIEF". Jak możemy wyczytać z jej opisu:
Wykonany z wysokiej jakości bawełny biały t-shirt z nadrukiem przedstawiającym tatuaż MIXERa w niestandardowym miejscu - na prawej łopatce.

Źródło: Ekipatonosi


"Tatuaż Mixera" to nic innego jak jego własna twarz. Jest to więc niewątpliwie koszulka dla prawdziwych fanów tego twórcy. Sama nazwa linii "28BELIEF" oznacza z kolei wiarę w siebie i zachęcanie do nie poddawania się.W sklepie regularnie ukazywać się będą teraz nowe rzeczy od Mixera, a on sam z pewnością z wyprzedzeniem o tym poinformuje. Co jeszcze ciekawe, osoby decydujące się na zakup któregoś z przedmiotu mogą podsyłać mu propozycje kolejnego tatuażu. Jeśli członek Ekipy zdecyduje się na jakiś pomysł widza, to Mixer wytatuuje sobie także jego nick.

 

Co sądzicie o akcji Mixera? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.