Mistrzostwa Polski ESL zakończone!

Mistrzostwa Polski ESL zakończone!

Przez cały weekend w łódzkiej Atlas Arenie odbywały się ostateczne fazy 15 sezonu Mistrzostw Polski ESL w CS:GO oraz LoL. Dziś wieczorem dobiegły one końca! Jesteście ciekawi jakie zespoły zdobyły tytuły?


League of Legends


Finał rozgrywek LoL na Mistrzostwach Polski ESL odbył się między Pompa Teamem, a Illuminar Gaming, które już na początku spotkania pokazało swoją przewagę w grze. Po zaciętej walce to oni zwyciężyli mecz, zdobywając tym samym tytuł mistrza Polski. Dodatkowo, ich zawodnik - Paweł "Woolite" Pruski, został MVP turnieju.Tego samego dnia odbyło się także spotkanie o trzecie miejsce, które zwyciężyła ekipa "Katastrofa Awionetki".


Counter Strike: Global Offensive


Finałowe spotkanie odbyło się pomiędzy Teamem Kinguin, a AGO Gaming. Pierwsza mapa - Overpass była niezwykle wyrównana i dopiero po dogrywce poznaliśmy jej zwycięzcę, czyli AGO. Cobblestone był natomiast pokazem umiejętności Teamu Kinguin i to oni pokonali AGO Gaming do 4. Ostateczny pojedynek miał miejsce na Mirage'u, na którym zespół MICHA zwyciężył i utrzymał tytuł Mistrza Polski ESL. To właśnie Michał MICHU Müller, otrzymał nagrodę MVP tego turnieju. Gratulacje!


A tak wyglądał event z naszej stony! Zobaczcie zdjęcia:
 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.