Minęło 10 lat od opublikowania pierwszego filmu Klocucha

Minęło 10 lat od opublikowania pierwszego filmu Klocucha

Klocuch bez wątpienia jest jedną z najciekawszych i tajemniczych postaci polskiego YouTube. Minęło właśnie 10 lat od opublikowania pierwszego filmu twórcy, który z każdym rokiem zaskakuje widzów, nie ujawniający przy tym swojej prawdziwej tożsamości.


Pierwszy film na kanale Klocuch12 został opublikowany 12 listopada 2010 roku. "Dink Smalwod - recenzja pl" jest dwuminutową recenzją, która do tej pory została obejrzana ponad 100 tysięcy razy. W komentarzach widzowie kultowy odcinek nazwali "narodzinami legendy".Z początku Klocuch12 był przez wielu niezrozumiany, a przez niektórych wręcz wyśmiewani. Z czasem widzowie zrozumieli humorystyczną koncepcję kanału, która od 10 lat pozostaje niezmienna. W między czasie, Klocuch zmienił swój kanał pozbywając się w nazwie liczby "12" i tworząc nowy kanał, który obecnie subskrybuje blisko pół miliona widzów.

Przez ostatnie 10 lat YouTuber publikował liczne recenzje, oceniał prace widzów, tworzył własne piosenki, a w tym roku doczekał się nominacji do Hot16Challenge 2 i to od nie byle kogo, bo od samego Taco Hemingway'a.


Który z opublikowanych materiałów Klocucha wspominacie najlepiej? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.