Minecraft już wkrótce z ogromną aktualizacją!

Minecraft już wkrótce z ogromną aktualizacją!

Już wkrótce gracze Minecrafta otrzymają dużą aktualizację, która wprowadzi do gry wiele zmian i nowości. Nadchodząca aktualizacja Update Aquatic, jak sama nazwa wskazuje, będzie dotyczyła podwodnego świata. 


Deweloperzy Minecrafta zamierzają skupić się na podwodnym świecie i wykorzystać możliwości, jakie taki świat daje. Do gry będą wprowadzone nowe elementy w postaci nowych rodzajów ryb, koralowców, wodorostów oraz delfinów. Gracze będą mogli także wyposażeni w trójząb zwiedzać wraki statków oraz lodowce. Poniżej wyczerpujący film o nadchodzącej aktualizacji:Jedną z ważniejszych zmian ma być poprawiona fizyka wody, która będzie zachowywała się dużo naturalniej. Będzie można także łapać ryby, które później umieścimy w naszym akwarium. Wodna aktualizacja przewidziana jest na wiosnę przyszłego roku.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.