"Miłujcie się" - nowy Stand-Up G.F. Darwin podbija sieć

Grupa Filmowa Darwin już od kilku lat podbija polski YouTube. Od samego początku wyróżniali się nietypowym contentem i śmiało można powiedzieć, że nie podążali za trendami, a wyznaczali swoje własne. W najnowszej produkcji postawili na stand-up, w którym w typowym dla siebie stylu zarówno wyśmiewają sam format, bawią, a także niosą bardzo mocny przekaz.


 

Stand-up Darwinów dzień po publikacji uzbierał ponad 700 tysięcy wyświetleń i znajduje się na 3. miejscu karty "na czasie". Ma bardzo dobre opinie, udostępniany jest przez innych YouTuberów, popularne portale, a na Wykopie zgarnia setki pochlebnych komentarzy. Nie jest typowo komediową produkcją, chociaż na początku może stwarzać takie wrażenie - niesie za sobą bardzo głęboki i aktualny przekaz.
Fala ogromnej popularności Grupy Filmowej Darwin rozpoczęła się, gdy w 2015 roku w wyjątkowy sposób poprowadzili Gonciarzowe "Zapytaj Beczkę". Później ogromny rozgłos przyniosły im takie serie jak "Wielkie Konflikty", "Szorty Darwina" czy "Dziennik Internetowy". Obecnie grupę na YouTube subskrybuje 778 tysięcy użytkowników.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.