"Miłośnicy czterech kółek" z nową serią "RACE TUBE"!

"Miłośnicy czterech kółek" to obecnie najpopularniejszy motoryzacyjny kanał na polskim YouTube. Jego prowadzący - Michu, postanowił wystartować z nową ciekawą serią, w której udział wezmą znani polscy YouTuberzy.


Kilka tygodni temu bardzo głośno było o motoryzacyjnym pojedynku Rezigiusza wraz z Frizem. Obaj panowie nagrali materiały, w których ścigali się swoimi autami. Jednak Michu z kanału M4K wpadł wtedy na pomysł, że bardziej sprawiedliwe będzie, jeśli YouTuberzy zmierzą swoje czasy jadąc tym samym samochodem. Tak powstał film pt. "Wyścig Śmierci", w którym cała trójka ściga się specjalnie przygotowanym Oplem Corsa. Już wtedy Michu wspomniał, że auto przyda się do nowej serii, o której wkrótce się dowiemy.

Tym sposobem na kanale "Miłośników czterech kółek" pojawił się dziś pierwszy odcinek nowej serii - "RACE TUBE"! Michu, jej prowadzący, co odcinek będzie zapraszał nowych twórców, z którymi najpierw przeprowadzi krótki wywiad, a później przedstawi ich zmagania na torze wyścigowym. Na sam nie zabraknie porównania czasów z innymi uczestnikami odcinków i przyklejenia nicku z czasem na specjalną tablicę niczym tą z programu "Top Gear". Zobaczcie najnowszy odcinek, do którego zaproszeni zostali nie byle jacy goście, bo Cyber Marian i Chwytak:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.