Dwa miliony subskrypcji na jednym streamie, czyli

Dwa miliony subskrypcji na jednym streamie, czyli "wojna o milion" Żiżeja i Unboxalla

Pierwszy raz w historii polskiego YouTube byliśmy świadkami takiego wydarzenia! Podczas transmisji na żywo na kanale Żiżeja mogliśmy oglądać wojnę o milion subskrypcji, która odbywała się pomiędzy nim i Unboxall'em. Prawie w tym samym czasie obydwoje YouTuberzy zdobyli wyczekiwany próg, a wszystko stało się podczas jednego livestreama. 
Chwilę po 19 rozpoczął się stream z gościnnym udziałem Unboxalla. Zarówno DeeJayPallaside, jak i Unboxall byli już wtedy bardzo blisko osiągnięcia liczby miliona subskrybentów. Minimalną przewagę posiadał jednak Żiżej. Oprócz wojny między twórcami, która toczyła się o to, kto pierwszy przebije ustalony próg miliona, YouTuberzy postanowili także zmierzyć się w drugim wyzwaniu. Ich celem zostało jak najszybsze zdobycie 1000 złotych. W obydwu zakładach pierwszy był gospodarz transmisji, czyli Żiżej! Całe starcie warto potraktować jedynie w formie żartu, YouTuberzy starali się bowiem za wszelką cenę osiągnąć dane progi w tym samym czasie.Widzowie także chcieli aby Żiżej i Unboxall zdobyli milion w tej samej chwili, co poskutkowało falą unsubów. Chwilę poźniej DeeJayPallaside ponownie otrzymał kilkaset subskrypcji, dzięki czemu obydwa kanały w prawie identycznym czasie zapewniły sobie otrzymanie złotego przycisku.

Jeśli chodzi natomiast o donejty, to wyznaczony cel 1000 złotych pierwszy osiągnął Żiżej. Jakiś czas później Unboxall wyrównał jednak wynik i w drugiej rundzie wyzwania to jemu udało się być pierwszym.

Transmisję obejrzała ogromna liczba widzów! W szczytowym momencie na streamie pojawiło się ponad 40 tysięcy osób, co także czyni livestream kolejnym wyjątkowym wydarzeniem na polskiej scenie YouTube. Stream nadal trwa, więc zainteresowanych serdecznie zapraszamy do oglądania!

Aktualizacja 21:19 - stream dobiegł już końca. Archiwum transmisji obejrzycie poniżej:

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.