Milion subskrypcji Karolka! Jak wygląda to w liczbach? [INFOGRAFIKA]

Milion subskrypcji Karolka! Jak wygląda to w liczbach? [INFOGRAFIKA]

Karolek został wczoraj 20 YouTuberem w Polsce. który przekroczył na swoim kanale liczbę miliona widzów. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się nieco jego statystykom. Jeszcze raz, serdeczne gratulacje Karol!


Karolek w liczbach


Karol swój kanał prowadzi już ponad 4 lata, a przez ten czas wrzucił na niego 958 materiałów, które wygenerowały prawie 190 milionów wyświetleń. Łącznie pod wszystkimi filmami zostawionych zostało 12 milionów łapek w górę oraz 600 tysięcy komentarzy. Wszystkie wymienione wyżej liczby spowodowały, że Karolek jest 20 największym YouTuberem w Polsce. (ranking)


karolek w liczbachInfografika


1 milion karolekInne ciekawostki


Karol jest 20 w Polsce twórcą, który przekroczył milion subskrypcji. Przed nim ostatnio milion widzów wbił Nitrozyniak, a jeszcze przed nim Izak. Pełną listę twórców możecie zobaczyć w naszym rankingu youtuberów.


Z prawie 190 milionami wyświetleń na koncie Karolek jest 4050 kanałem na świecie pod względem wyświetleń kanału. Pod względem subskrypcji kanał Karola plasuje się na 2440 miejscu.


Najpopularniejszym filmem na kanale Karola jest Sprite and Banana challenge. Materiał ten osiągnął ponad 2,6 miliona odtworzeń.


Facebook'owa grupa Karola - Miszcze Karolka - jest trzecią największą w Polsce grupą YouTubera. Większe grupy ma tylko Izak oraz Gimper.
Gratulujemy!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.