Kolejne kanały już niedługo z milionem subskrypcji!

Kolejne kanały już niedługo z milionem subskrypcji!

Polska scena YouTube cały czas się zmienia i powiększa. Również grupa twórców posiadających złoty przycisk stale zyskuje nowych członków. W naszym kraju na chwilę obecną milion subskrybentów posiada aż 31 kanałów, jednak liczba rośnie. Jesteście ciekawi kto następny zdobędzie to osiągnięcie?


Dzisiaj swój sukces świętowała ekipa Malczyńskich, która zdobyła upragniony złoty przycisk zaledwie kilka godzin temu. Na ich kanale znajdują się obecnie 174 filmy, które zostały obejrzane aż około 167 000 000 razy. O tej specjalnej informacji mogliście już wcześniej dowiedzieć się z naszego Fanpage'a.Kolejnym internetowym twórcą, który już niedługo również przebije próg miliona widzów jest Ewa z kanału Red Lipstick Monster. YouTuberka na ten moment posiada około 975 tysięcy subskrybentów. Przy jej aktualnym przyroście nowych fanów, swój pierwszy milion twórczyni powinna zdobyć w ciągu miesiąca. Jeśli uda jej się to zrobić, to będzie ona pierwszą kobietą na polskim YouTube ze złotym przyciskiem.

Zaraz po Red Lipstick Monster, następnym kandydatem do tego osiągnięcia jest Dezy, który mimo niskiej aktywności na swoim kanale nadal depcze Ewie po piętach. Widownia Dezego liczy aż 972 tysięcy osób, lecz na wiadomość o milionie widzów w jego przypadku trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Wysoki przyrost subskrybcji to coś, czym pochwalić mogą się twórcy kanału Nieprzygotowani. Kanał rozrywkowy powstał zaledwie pół roku temu, a już zyskał aż prawie 950 000 subskrybentów. Nieprzygotowani szybko pną się w górę i dzięki temu, milion na ich koncie może pojawić się jeszcze pod koniec tego miesiąca.


JAK SIĘ NAZYWAJĄ W RZECZYWISTOŚCI YOUTUBERZY? SPRAWDŹ SIĘ W NSAZYM QUIZIE!avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.