AbstrachujeTV z miliardem wyświetleń!

AbstrachujeTV z miliardem wyświetleń!

Kanał Abstrachuje w ostatnich dniach zdobył niesamowite osiągnięcie. Chłopakom udało się przekroczyć próg miliarda wyświetleń pod ich materiałami, co uczyniło ich pierwszym kanałem rozrywkowym w Polsce z takim sukcesem! 


Robert, Rafał i Czarek tworzą naprawdę dobrą ekipę, a ich praca przynosi imponujące efekty. Na dzień dzisiejszy na kanale chłopaków znajdują się 224 filmy, które łącznie obejrzane zostały miliard razy. Pod względem subskrypcji chłopaki zajmują 5 miejsce w Polsce. Abstrachuje na YouTube działają od 2012 roku.

Najpopularniejszy film na ich kanale to "ŚWIAT BEZ INTERNETU", który obejrzany został ponad 14 milionów razy oraz zdobył 160 tysięcy łapek w górę.


Warto wspomnieć, że chłopaki już od dłuższego czasu pracują także na rzecz innych twórców. Abstrachuje.tv to czołowy kanał należący do grupy ABSTRA, jednak od 2016 roku jej członkami są także kanały takie jak Beksy czy Dla Pieniędzy, które także mogą się pochwalić wielką popularnością.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.