Mietczynski został redaktorem popularnego portalu!

Mietczynski został redaktorem popularnego portalu!

Nie wszyscy są świadomi tego, że YouTube dla wielu YouTuberów nie jest jedyną pracą i zajęciem. Niektórzy cały swój czas inwestują w działalność na tej platformie, wielu twórców jednak podejmuje się pracy w innym charakterze. Do tego grona dołączył także Mietczynski!


O swojej nowej pracy Mieciu poinformował wszystkich za pomocą Instagram Stories. Udostępnił on tam poniższe zdjęcie, które widać niżej:Portal Weszlo.com zajmuje się głównie piłką nożną i został założony przez dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego. Co ciekawe Mietczyński już wcześniej miał styczność z tym portalem. W kwietniu ubiegłego roku udzielił on wywiadu jednemu z dziennikarzy.

Czym Mietczyński będzie się tam zajmował? Tego oficjalnie jeszcze nikt nie zdradził, jednak z jego filmów na kanale możemy się dowiedzieć, że często ogląda on polską Ekstraklasę. Jak sam mówi, robi to bardziej w celach rozrywkowych ze względu na poziom toczonych spotkań. Prawdopodobnie Mietczyński będzie pisał na łamach Weszlo artykuły o polskiej piłce z właściwym dla siebie stylem i poczuciem humoru. Jesteśmy bardzo ciekawi efektów i życzymy Mietczynskiemu powodzenia realizacji nowych celów!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.