Mietczyński zakończył współpracę z Weszło FM

Mietczyński zakończył współpracę z Weszło FM

Bartłomiej Szczęśniak znany jako Mietczyński - popularny YouTuber, któremu wielu uczniów zawdzięcza sukces podczas testów z lektur obowiązujących w szkole, rezygnuje ze współpracy z Weszło FM.


Od lutego 2018 roku Mietczyński był gospodarzem programu „Liga Minus” o piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie. Prowadził także audycję o skokach narciarskich, a także niektóre pasma poranne i wieczorne. O odejściu poinformował na swoim koncie na Twitterze:
Uprzedzam komentujących, że wchodzę w dupę szefowi - argument nietrafiony, bo od przedwczoraj nie pracuje już w 'Weszło'. Decyzja moja, bo wyprowadzam się z niebawem z Wwa. Rozstaliśmy się w bardzo miły sposób, możliwe że coś kiedyś zrobimy

Tak więc pudło, to prywatna opinia 😊Szef Grupy Weszło - Krzysztof Stanowski już wcześniej powiadomił o prawdopodobnych cięciach w kadrze pracowniczej. Jak można się domyślić, wszystko sprowadza się do tematu koronawirusa, bowiem Grupa Weszło to nie tylko internetowe radio. Należą do niej też serwis Weszło.com, klub piłkarski KTS Weszło i piłkarskie biuro podróży Weszło Travel - cała działalność jest więc związana ze sportem i aktualnie jest znacznie utrudniona ze względu na odwołane rozgrywki i sytuację gospodarczą w kraju.

Z naszej strony życzymy powodzenia Bartłomiejowi w jego dalszych działaniach, a także wszystkim członkom Grupy Weszło. Mamy nadzieję, że już niedługo znowu będziemy mieć przyjemność usłyszeć kolejne relacje z wydarzeń sportowych.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.