Międzynarodowa Gala Influencerów już wkrótce w Pradze!

Międzynarodowa Gala Influencerów już wkrótce w Pradze!

Już lada moment stolica Czech zamieni się w miasto gwiazd internetu! To właśnie w Pradze, dnia 29 maja odbędzie się Global Social Awards 2019, czyli międzynarodowa gala influencerów. Na miejscu pojawi się wiele znanych osobistości, w tym także polska ambasadorka. 


Global Social Awards 2019 to bezprecedensowe wydarzenie, o którego skali świadczy lista zaproszonych gości. 29 maja w Pradze pojawią się m.in. najpopularniejsze bliźniaczki na TikToku - Lisa&Lena, znani YouTuberzy ze Stanów Zjednocznonych, których subskrybują miliony osób -  Tyler Oakley oraz Bethany Mota, twórca brytyjskiego kanału JustMarcus czy indyjski autor viralowych filmów - Just Sul! Polską ambasadorką wydarzenia została znana influencerka, gwiazda TikToka oraz Instagrama - Kinga Sawczuk (KompleksiaraXx). Nasza reprezentantka pojedzie na wydarzenie, aby je zrelacjonować.

Kinga Sawczuk jest najpopularniejszą polską TikTokerką. W znanej aplikacji śledzi ją ponad 4,5 miliona fanów!


Główną atrakcją eventu jest oczywiście gala wręczenia nagród. Organizatorzy przygotowali nagrody dla twórców w kategoriach takich jak: zabawa i rozrywka, inspiracja, wpływ na społeczność czy wschodząca gwiazda. Nie zabraknie również koncertów takich osobistości jak Alice Merton, Alma, Lisa and Lena, Nico Santos czy czeskiej gwiazdy Karoliny Kurkovej. Gala Global Social Awards 2019 jest wydarzeniem, o którym w mediach społecznościowych przez długi czas będzie głośno! Jeśli chcecie wybrać się do Pragi na to wydarzenie, bilety dostaniecie klikając tutaj.  Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie natomiast na oficjalnej stronie eventu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.