Xbox One S w mega promocji! Można sporo zaoszczędzić

Xbox One S w mega promocji! Można sporo zaoszczędzić

Jesteśmy już po dniu Wszystkich Świętych, więc oficjalnie można rozpocząć okres przedświąteczny. Gdy gdzieś w tle cichutko słychać Last Christmas śpiewane przez George'a Michaela, to Microsoft przygotowuje już duże promocje, które mogą sprawić, że w tym roku święta zaczną się szybciej.


Na oficjalnej stronie Microsoftu są dostępne konsole Xbox One S w bardzo okazyjnych cenach. W brytyjskim Microsoft Store za Xboxa One S z 1 TB dyskiem w zestawie z grą Shadow of War oraz jedną grą do wyboru (Fifa 18, Call of Duty: WWII, Destiny 2) zapłacimy jedynie 229.99£, czyli niewiele ponad 1000 złotych. Przesyłka jest darmowa, a za cło także nie zapłacimy. Ofertę możecie zobaczyć tutaj.Dostępna była także wersja z dyskiem 500 GB, jednak została ona szybko wyprzedana, trzeba więc się pospieszyć z kupnem. W Polsce za podobny zestaw zapłacilibyśmy kilkaset złotych więcej, więc jest to naprawdę dobra okazja, zwłaszcza że na starcie mamy już dwie nowe gry.

Podobne przeceny były także na szwajcarskim Microsoft Store, jednak tam konsole również rozeszły się jak świeże bułeczki. Świadczy to jednak o tym, że Microsoft prawdopodobnie w innych swoich sklepach także wprowadzi promocje. Warto więc śledzić Microsoft Store z różnych krajów, aby trafić na nie lada promocje. Być może Polska również znajdzie się w strefie promocyjnych cen Xbox'ów One S? Na pewno o tym poinformujemy!

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.