Michu z Miłośników Czterech Kółek otworzył drugi garaż

Michu z Miłośników Czterech Kółek otworzył drugi garaż

Tajemnicą nie jest, że Michu z Miłośników Czterech Kółek oprócz prowadzenia najpopularniejszego kanału motoryzacyjnego na polskim YouTube prowadzi także swój garaż. W nowym filmie twórca pochwalił się otwarciem drugiego warsztatu, a także zdradził plany na przyszłość.


Drugi garaż M4K Garage, który tym razem znajduje się w Kościerzynie, został otworzony praktycznie rok po otwarciu pierwszego warsztatu sygnowanego marką Micha. Nowa inwestycja jest odrobinę mniejsza powierzchniowo od pierwszej, jednak posiada większe zaplecze socjalne, a i tak najważniejsze jest wyposażenie warsztatu. Właśnie na tym najbardziej zależy YouTuberowi i jego ekipie. Zobaczcie więc, co konkretnie znajduje się w jego nowym garażu:Oprócz pokazywania narzędzi i specjalistycznych sprzętów YouTuber zaprosił swoich widzów do swojego biura, gdzie opowiedział o planach na przyszłość. Dotyczą one głównie dalszej ekspansji M4K Garage, w której ma pomóc franczyza.

Michu stworzył bowiem ze swoim prawnikiem umowę, według której byłby w stanie zgodzić się na franczyzę swojego warsztatu, co umożliwiłoby powstanie większej liczby warsztatów M4K Garage. Twórca jednak zastrzega, że według niej musiałyby zostać zachowane wszelkie standardy i najwyższa jakość. Powyższy odcinek można więc traktować jako początek dialogu między Michem, a potencjalnymi inwestorami w garaże M4K, które mogą pojawić się w całej Polsce. Zainteresowani szczegółami mogą skontaktować się poprzez [email protected]

Oddzielną kwestią jest auto handel, za który Michał także chciałby się wziąć. To jest jednak sprawa otwarta, ponieważ wszystko zależy od zainteresowania widzów. Jeśli będą chcieli, to ekipa Micha spróbuje swoich sił w kupnie i sprzedaży aut np. z Niemiec.

Gratulujemy Michowi nowego garażu i życzymy sukcesu w dalszym rozwoju. Mamy nadzieję, że dzięki franczyzie pojawi się jeszcze więcej warsztatów samochodowych w Polsce, bo tego typu jakościowych miejsc jest jak na lekarstwo.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.