Michu z Miłośników 4 Kółek wydaje własną książkę!

Michu z Miłośników 4 Kółek wydaje własną książkę!

Dobre książki pisane przez YouTuberów to rzadkość, choć zdarzają się od tej reguły wyjątki. Prawdopodobnie tak też będzie w przypadku Micha z Miłośników Czterech Kółek.


Jego książka będzie bowiem pisana przede wszystkim z perspektywy osoby, która zna się na motoryzacji i właśnie do takich osób ma ona trafić. Chociaż jak sam Michu pisze na swoim Facebooku, ta książka pomoże też wprowadzić niektórych w świat motoryzacji.A oprócz tego będzie można dowiedzieć się z niej jak mądrze kupić swoje auto, tanio przeprowadzać różne naprawy i generalnie jak dbać o swój środek transportu.Michu w tej książce rozprawi się także z wieloma mitami, które krążą wśród kierowców.

Więcej szczegółów na jej temat znajdziecie na stronie empiku, a będziecie mogli ją kupić już 31 października tego roku. Zapowiada się wielka gratka dla fanów motoryzacji i nie tylko!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.