Michu z M4K wyzywa Friza i Rezigiusza na pojedynek!

Michu z M4K wyzywa Friza i Rezigiusza na pojedynek!

Trzy dni temu na kanale reZigiusza mogliśmy obejrzeć materiał, w którym to YouTuber rzucił Frizowi motoryzacyjne wyzwanie, polegające na wspólnym wyścigu. Dziś kolejny twórca - Michu z kanału Miłośnicy Czterech Kółek, wpadł na lepszy pomysł, proponując wspólną inicjatywę.


O wyzwaniu zaproponowanym przez Remigiusza zrobiło się głośno po publikacji materiału, w którym YouTuber przedstawia w pełnej okazałości swoje auto - Mustanga. W filmie tym, reZigiusz powiedział, że ma zamiar zorganizować wyścig z Frizem, a jeśli pod filmem będzie 100 tysięcy polubień, Karol nie będzie mógł odmówić. Na Instagram Story Friza, mogliśmy usłyszeć, że wyzwany twórca jest chętny do starcia.O szczegółach dotyczących pojedynku zrobiło się na chwilę cicho, ale do czasu. Dziś na kanale M4K, Michu opublikował film, w który wyzywa obu panów do wspólnego wyścigu. Twórca powiedział, że zapewni tor oraz samochód, którym będzie specjalnie przygotowana Corsa ze sportowym zawieszeniem. O szczegółach wyścigu dowiecie się oglądając poniższy materiał. Wyzwani YouTuberzy mają czas do najbliższego piątku. Myślicie że odpowiedzą?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.